BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcekler; evlerimizi, işyerlerimizi ve diğer yaşama alanlarımızı uygun şartların oluşması durumunda hızla istila eden ve çoğalarak insan sağlığı adına zararlı olan canlılardır. Böceklerin bazıları doğrudan insan sağlığı adına tehdit oluştururken bazıları ise dolaylı yollarla sağlığımızı riske etmektedirler.

BÖCEK İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA

Evler, işyerleri ve diğer alanlarda böcekler hızlıca üreyerek çoğalabilmektedirler. Böcekler ile mücadele tamamen profesyonel ilaçlama ekiplerince yapılması gerekmektedir. Her böcek türü için farklı ilaçlama yöntemleri kullanılması gerektiği için öncelikle evimizdeki böceklerin türü ve kullanılacak ilaçlama yöntemi belirlenmelidir. Yanlış ilaçlama yöntemleri ile böceklerle mücadelede etkisiz olacağı gibi bizlerin sağlığını da olumsuz etkileyecek üzücü sonuçlar ortaya çıkabilir. Böcek türüne göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama olarak farklı ilaçlama yöntemleri kullanılır. Böceklerin türüne ve yumurtadan çıkma sürelerini de göz önüne aldığımızda çoğu zaman ikinci bir ilaçlama da gerekebilir. Bu verilerden de anlaşılacağı üzere ilaçlama tamamen profesyonel ilaçlama ekiplerince yapılmalıdır. Bursa İlaçlama sektöründe 20 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahip Adenar ilaçlama hizmetleri ile böcek ve haşerelere karşı kesin ve etkili çözümler sunuyoruz. Böcek ilaçlama alanında hamam böceği ilaçlama, karafatma ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, çiyan ilaçlama, tesbih böceği ilaçlama, dana burnu ilaçlama, pire ilaçlama, bir ilaçlama gibi tüm haşereler için ilaçlama hizmetleri sunmaktayız.

böcek ilaçlama

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM