BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

BURSA İLAÇLAMA

Bursa sürekli olarak gelişen ve büyüyen illerimizdendir. Bu gelişme ile sürekli olarak dışardan göç almakta ve bu göçle beraber hemen her sektörde ihtiyaçlar artmaktadır.

BURSA İLAÇLAMA

BURSA İLAÇLAMA

Adenar A.Ş Bursa İlaçlama sektörünün lider firmalarındandır. Bursa da sürekli olarak ihtiyaç olan hizmet sektöründe Adenar A.Ş ilaçlama hizmetleri ile haşere ve farelere karşı kesin ve etkili çözümler sunar. Bursa ilaçlama hizmetleri ile tüm böcek türleri ve haşereler için ilaçlama hizmetlerimiz mevcuttur. İlaçlama yapılacak böcek ve haşerenin türüne göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılır.Bursa ve tüm ilçeleri için ilaçlama servislerimizle iletişime geçebilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Adenar Bursa İlaçlama olarak Nilüfer ilaçlama, osmangazi ilaçlama, yıldırım ilaçlama, mudanya ilaçlama, gemlik ilaçlama, inegöl ilaçlama vs. Bursa' nın tüm ilçelerinde ilaçlama servislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

bursa ilaçlama

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM