BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

EV İLAÇLAMA

Evlerimiz vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz alanlar olduğu ve bu alanlarda yemek yediğimiz ve sıcak ortamlar olduğu için böek ve farelerin ve diğer haşerelerin yaşaması için uygun alanlardır.

EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

Evlerimizde mutfak banyo yatak odası ve oturma odası gibi evin büyüklüğüne ve yapısına göre farklı odalar bulunabilmektedir. Fakat bu alanlar bizlerle beraber farklı canlılar içinde yaşama alanı olarak kullanılır. Özellikle besin artıklarının çok olduğu mutfak gibi alanlarda böcek ve fareler için bolca besin bulunur ve ortam sıcaklığı da uygun olduğu için bu canlılar buralarda hızla çoğalır ve etrafa yayılmaya başlarlar. Evimizde gördüğümüz tek bir tane fare veya böcek daha göremeiğimiz onlarcasının habercisi olabilirler. Bu canlılar evlerimizde mutfak, dolap arkaları, tezgah altları gibi gözden uzak alanlarda çoğalır ve genelde geceleri ortaya çıktıkları için bazen çok geç fark edebiliriz. Böcekler haşereler yaşadıkları ortamlardan dolayı evlerimizde birçok hastalığı ve bakteriyi getirir ve sağlığımız adına ciddi tehdit oluştururlar. Adenar İlçlama Hizmetleri ile evlerinizde böcek ve tüm kemirgenlere son veriyoruz.

ev ilaçlama

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM