BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

FARE İLAÇLAMA

Adenar Bursa İlaçlama hizmetleri ile evlerinizde işyerlerinizde farelere karşı etkili mücadele yöntemleri sunmaktadır. Farelerden tamamen kurtulmak Adenar İlaçlama Hizmetleri ile mümkün!

FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA

Fareler hemen her ortamda hızla çoğalabilen ve farklı türleri olan canlılardır. Bazıları çok büyük olacağı gibi bazıları da çok daha küçük canlılardır. Fareler insanlardan kalan artıklarla beslendikleri için sık sık yaşama alanlarımızı işgal eder ve bu alanlarda çoğalırlar. İnsanlar ile aynı ortamı paylaşsalar bile daha çok geceleri ve etrafta kimsenin olmadığı zamanlarda ortaya çıkarlar. Bu da evimizde veya işyerimizde fare olsa bile bunun farkına geç varmamız anlamına gelir. Farelerden bazıları üzerinde taşıdıkları parazitlerle insan sağlığı için zararlı olsalarda bazıları geceleri biz uyurken bizlere ve çocuklarımıza bile zarar verebilmektedirler. Bursa fare ilaçlama hizmetleri alanında uzman ekibimiz sizler için garantili fare ilaçlama yöntemleri sunmaktadır.

fare ilaçlama

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM