BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

GARANTİLİ İLAÇLAMA

Adenar Bursa İlaçlama sektöründe 20 yıllık bir geçmişi ile sizlere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Adenar A.Ş nin profesyonel ilaçlama ekibi her zaman yaptığı işin garantisini sunmaktadır.

GARANTİLİ İLAÇLAMA

GARANTİLİ İLAÇLAMA

Adenar A.Ş bünyesinde çalışan profesyonel ilaçlama ekibi ile geride bıraktığı 20 yıllık sürede her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Böcekler, haşereler ve farelere karşı etkili ve kesin çözüm için Adenar ilaçlama hizmetlerinden destek alabilir ve profesyonel ilaçlama hizmeti ile böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Yapacağınız tek şey Adenar İlaçlama' yı aramak ve ilaçlama talebinde bulunmak. Alanında uzman ilaçlama ekibimiz böek veya kemirgenin türüne göre en uygun ilaçlama tekniği ve aralığı konusunda sizleri bilgilendirir. Bazı böcek türleri tek ilaçlama ile çözülürken bazı böcek türleri yumurtadan çıkma ihtimaline karşın bazı durumlarda ikinci veya üçüncü ilaçlama gerekebilmektedir. Böcek ve farelere karşı yapılan ilaçlama sonrası ekibimiz tarafından belirlenen periyotta ikinci ilaçlama yaptırılmalıdır. İlaçlama sonrası ekibimiz tarafından belirlenen sürede tekrar böcek veya haşerenin ortaya çıkması durumunda garanti kapsamında böcek ve haşerelere karşı ücretsiz ilaçlama talep edebilirsiniz.

garantili ilaçlama

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM