BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Adenar A.Ş. nin sunduğu temel hizmetlerden biri olan ilaçlama hizmetleri ile siz değerli müşterilerine çok daha sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmaktadır. Böcek ve haşerelere karşı etkili ve kalıcı mücadele temel prensibimiz olmuştur. Adenar A.Ş. olarak sunduğumuz ilaçlama hizmeti garantilidir ve evinizi işyerinizi böcek ve her türlü haşere ve kemirgenden tamamen arındırıyoruz.

BÖCEK İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcekler uygun ortam oluşması durumunda hemen her yerde hızla çoğalabilen canlılardır. Doğada milyonlarca farklı böcek türü varken evlerimizde veya bulunduğumuz ortamlarda karşımıza çıkacak böcek türleri genelde sabittir.

FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA

Fareler insanlarla aynı ortamlarda ve evimizde işyerimizdeki daha çok gözden uzak alanları üremek ve çoğalmak için seçerler. Böcekler gibi farelerin de birçok farklı türü vardır ve bunlar bulundukları ortama çok çabuk uyum sağlayabilirler.

EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

Evlerimiz vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz yaşama alanlarımızdır. Bu alanlarda mutfak tuvalet ve banyolar özellikle böcek ve haşereler için uygun yaşama alanlarıdır. Temizliğe önem gösterilmeyen evlerde böceklerin ve farelerin çoğalması ve üremesi malesef kaçınılmaz bir gerçektir.

İŞYERİ İLAÇLAMA

İŞYERİ İLAÇLAMA

İşyerleri genelde evlerden sonra en çok vaktimizin geçtiği alanlar olduğu için bu alanlarda temizlik yeteri kadar yapılmadığı durumlarda böceklerin ortaya çıktığı ve farelerin çoğalmaya başladığı görülür. Tüm böcek ve fare türleri için birinci derecede yaşama alanları arasında iş yerleri gelir.

GARANTİLİ İLAÇLAMA

GARANTİLİ İLAÇLAMA

Böcek ilaçlama, fare ilaçlama veya haşerelere karşı verdiğimiz tüm ilaçlama hizmetleri Adenar A.Ş garantisi altındadır. Kullandığımız tüm ilaçlar Tarım Bakanlığından onaylı olup gerekli sertifikaları alınmıştır. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sizin sağlığınızı korumak adına yapılmaktadır.

BURSA İLAÇLAMA

BURSA İLAÇLAMA

Adenar A.Ş. Bursa ilaçlama sektöründe geride bıraktığı başarılı 20 yılın ardından tüm hızıyla ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak gelişmekte ve büyümektedir. Bursa ve tüm ilçelerine ilaçlama hizmeti sunan firmamız her zaman garantili hizmet sunmaktadır.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM