BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

İLAÇLAMA KİMLERE YAPTIRILMALI

İlaçlama hizmeti kimyasal bir işlem olduğu için özellikle dikkat edilmesi gereken ve halk sağlığını korumak adına yapılan bir işlemdir. Fakat ilaçlama işlemi bu işin uzmanı olmayan kişilere yaptırılırsa çok ciddi sorunlarla karşılaşabiliriz.

İLAÇLAMA KİMLERE YAPTIRILMALI

İLAÇLAMA KİMLERE YAPTIRILMALI

Adenar A.Ş Bursa İlaçlama hizmetleri; bünyesinde barındırdığı profesyonel ilaçlama ekibi ile böcek ve haşerelere karşı garantili ve kesin çözümler sunmaktadır. İlaçlama hizmetini yapan personelin işinin bilincinde olması ve kullanılan ilaçların insan sağlığına zararlı olmaması son derece önemlidir. Böcek ve fare ilaçlamada kullanılan ilaçlar tarım bakanlığınca onaylı ve halk sağlığına zararı olmayan ilaçlar olmalıdır. Özellikle merdiven altı olarak tabir edilen ilaçlama firmaları veya ilaçlama yapan kişiler kaçak ilaçlar kullanmakta ve insan sağlığını korumak için yapılan ilaçlama ters etki yaparak sizlerin sağlığını tehdit eder. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın kurumsal bir firma olması her zaman önemlidir. Yapılan ilaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası karşınızda her zaman yetkili birilerini bulabilir ve dilek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bursa ilaçlama sektöründe 20 yıllık hizmet geçmişi olan Adenar A.Ş bünyesinde çalışan ilaçlama ekibi gerekli ilaçlama sertifikalarına sahip ve tarım bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır.

bursa ilaçlama kimlere yaptırılmalı

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM