BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

İŞYERİ İLAÇLAMA

İşyerleri evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz çalışma alanlarıdır. Bu alanlarda bulunan mutfak, tuvaletler gibi alanlar böcek ve haşerelere ve farelere uygun yaşama ve çoğalma alanları sunmaktadır.

EV İLAÇLAMA

İŞYERİ İLAÇLAMA

İşyerleri, yapılan işe göre farklılık göstermekle beraber böcek ve haşereler içinde cazip yaşama alanları oluştururlar. Özellikle gıda sektöründe hizmet sunan firmalar böcek ve fareler için besin kaynağı ve en uygun yaşama alanını ifade eder. Bu alanlarda ilaçlamanın özellikle aksatılmadan periyodik olarak yapılması gerekmektedir. İlaçlama hizmeti sunan firmanın kurumsal ve profesyonel olması etkili ilaçlama için mutlaka temel faktördür. Bursa işyeri ilaçlama hizmetleri ile Adenar A.Ş her alanda etkili ve garantili ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. İşyerlerinde böcek ve haşerelerin görülmesi demek çalışanların ve işyerimize hizmet sunduğumuz müşterilerimizin sağlığının riske edilmesi anlamı taşır. Ayrıca işyerimizde böcek ve fare bulunması büyük bir güven kaybı ve müşteri kaybı yaşanmasına neden olur.

işyeri ilaçlama

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM