BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

ADENAR İNŞAAT TEMİZLİK A.Ş KİMDİR?

Adenar A.Ş. 1998 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kuruluş yıllarında Bursa Temizlik sektörünün öncüsü olmuş ve geride kalan 20 yıllık zaman zarfında inşaat, ilaçlama, özel güvenlik ve üretime destek gibi hizmet kollarında da ağırlığını koymuştur.

TEMİZLİK

TEMİZLİK

Firmamız geride bıraktığı 20 yıllık zamanda temizliğin her alanında sizlere hizmet sunmaktadır. Ev temizliği, işyeri temizliği, fabrika ve ofis temizliği, cam ve dış cephe temizliği gibi temizliğin gerektiği her yerde biz varız.

İLAÇLAMA

İLAÇLAMA

Böcekler, kemirgenler ve haşereler bizimle aynı ortamları paylaşan zararlı canlılardan bazılarıdır. Bu canlılar yaşadıkları ortamlar ve taşıdıkları bakteri ve diğer zararlılar nedeniyle ciddi tehditler oluşturabilmektedir.

ÜRETİME DESTEK

ÜRETİME DESTEK

Adenar üretime destek hizmeti ile ihtiyacınız olan personeli size sunuyoruz. Siz personel arama işe giriş işlemleri ve diğer mülakat iş başı eğitimi gibi hiçbirşeyle uğraşmıyor herşeyi sizin yerinize biz yapıyoruz.

ÖZEL GÜVENLİK

ÖZEL GÜVENLİK

Güvenliğin her alanında sizlere hizmet sunuyoruz. Bizimle 7/24 güvendesiniz. Apartman ve site güvenliği, fuar ve organizasyon güvenliği, inşaat güvenliği, yakın koruma gibi güvenliğin gerektiği her yerde biz varız.

HİZMETLERİMİZ

  • TEMİZLİK
  • İLAÇLAMA
  • İNŞAAT
  • Ö.GÜVENLİK
  • Ü.DESTEK

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM