BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

TEMİZLİK

Adenar A.Ş. nin sunduğu temel hizmetlerden biri olan temizlik hizmetleri ile siz değerli müşterilerine çok daha sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmaktadır. Bünyemizde çalışan işinin uzmanı temizlik personellerimizle yaşadığınız her ortamda kusursuz hijyeni sunuyoruz. Adenar A.Ş. bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanlarında uzman işlerinin bilincinde ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar.

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Yaşadığımız en temel ortamlardan biri olan evlerimiz temizlik konusunda özellikle üzerinde durulması gereken yaşama alanlarıdır. Her alanda olduğu gibi evlerinizin de temizlik konusunda üzerinde durulması gerekir.

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

İş yerlerimiz evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz alanların başında gelir. Ofislerimiz ve çalışma alanlarımız her gün işyerinin büyüklüğüne göre onlarca hatta binlerce kişinin girip çıktığı alanlardır.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikalar üretimin sürekli olduğu, yoğun bir çalışmanın ve hareketliğin yaşandığı alanlardır. Bu alanlarda özellikle toplu kullanılan alanlar olduğu için temizliğin önemle üzerinde durulması gerekir.

CAM VE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

CAM VE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Camlar ve dış cepheler zamanla yağmur rüzgar toz gibi dış etkenler sayesinde ilk günkü parlaklıklarını yitirirler ve ilgi çeken parlaklığın yerini mat, göz zevkini bozan bir görünüm alır.

HASTANE TEMİZLİĞİ

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastane temizliğinde özellikle enfeksiyon riskinin olduğu alanlar olduğu için temizliğin sürekli ve son derece dikkatle yapılması gerekmektedir. Hastanelerd eoluşacak bir enfeksiyon iyileşmek için gittiğimiz hastanede çok daha kötü sonuçlarla dönmemize neden olabilir.

CAM VE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

OKUL VE DERSANE TEMİZLİĞİ

Okul ve dersaneler geleceğimizin şekillendiği, minik yavrularımızı emanet ettiğimiz alanlardır. Binlerce mevcudu olan okullarda sınıflar tuvaletler etkinlik alanları gibi farklı alanların temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Bu alanlarda mikroorganizmalar temizliğe özen gösterilmemesi durumunda çok hızlı bir şekilde çoğalabilir.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM