BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

EV TEMİZLİĞİ

Yaşadığımız en temel ortamlardan biri olan evlerimiz temizlik konusunda özellikle üzerinde durulması gereken yaşama alanlarıdır. Her alanda olduğu gibi evlerinizin de temizlik konusunda üzerinde durulması gerekir.

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Evler, ailemiz ve sevdiklerimizle vaktimizin geçtiği günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz, çalışıyorsak akşamları dinlendiğimiz ve toplumu oluşturan temel yapı taşlarından biridir. Evlerimizde mutfak, banyo yatak odası oturma odası gibi alanlar vardır ve bu alanların kullanımından dolayı zamanla temizliğe dikkat edilmemesi durumunda birçok bakteri ve zararlılar üreyip bizim ve sevdiklerimizin sağlığını riske atabilirler. Mutfak, banyo, tuvalet, yatak odası gibi her alanın temizliği farklıdır ve sonn derece önemlidir. Evlerimizde yeteri kadar temizliğe önem vermezsek bakteriler ortaya çıkmaya başlar ve bu bakteriler insan vücudu için zararlı olduklarından sağlığımız için tehdit oluştururlar. Zamanla temizliğin önemsenmemesi bir diğer zararlı cinsi olan böceklerin ve kemirgenlerin de ortaya çıkmasını hızlandırır. Kemirgen ve böcekler de zararlı ve parazitlerin birinci derece taşıyıcılarıdır.

ev temizliği

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM