BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikalar üretimin yapıldığı ülke ekonomisi açısından büyük önem taşıyan büyük işyerleri olarak tanımlayabiliriz. Bu alanlarda çalışmanın, üretimin sürekliliği esas alınır.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikalar üretim kapasitesine göre bünyesinde binlerce kişi barındıran büyük işyerleridir.

Bu alanlarda sürekli bir çalışma yoğunluğu ve iş akışı vardır. Fabrikalarda üretimin devamı iş gücünün sürekliliğine bağlıdır. Yeterli iş gücü temin edilmediği durumlarda veya çeşitli nedenlerle iş gücü kaybu yaşanırsa üretimde ciddi anlamda düşüşler ve zararlar ortaya çıkar. Fabrikalarda üretimde her ne kadar makineler üzerinden görünsede temel etken insandır. Fabrikalarda binlerce kişinin kullandığı alanlar olduğu için bu alanların sürekli olarak temizlenmesi gerekir.

Ayrıca makinelerden çıkan artıkların ve kimyasalların temizliği özel yöntemler gerektirir. Fabrika ve endüstriyel alanların temizliğini ev temizliği ile kıyaslamamak gerekir. Bu alanda gerek çalışan temizlik personelinin tecrübesi gerekse kullanılan özel kimyasal maddeler farklılık gösterir. Adenar A.Ş bünyesinde yer alan uzman personelleri ile temizliğin her alanında olduğu gibi Fabrika ve Endüstriyel Temizlik alanında da fark yaratmaya devam ediyor.

fabrika temizliği

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM