BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastaneler insanların şifa bulmak için gittikleri fakat buna bağlı olarak bir o kadar da enfeksiyon riskinin yüksek olduğu alanlardır. Hastanelerin temizliği özellikle dikkat ve özel yöntemler gerektirir.

HASTANE TEMİZLİĞİ

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastaneler birçok hastanın girip çıktığı ve enfeksiyon riskinin çok yüksek olduğu alanlardır.

Bu alanlarda temizliğin herhangi bir nedenle zaafiyete uğraması zaten hasta oldukları için tedavi görenlerin daha farklı hastalıklarla boğuşmak zorunda kalması demektir. Burada oluşacak bir enfeksiyon ciddi can kayıplarına yol açabilir. Hastanelerde çapraz bulaşma riskini en aza indirmek için özel yöntemler kullanan temizlik ekibimiz hastane temizliğinde özel eğitimlerden geçmektedir.

Hastane de odaların temizlenmesi, tuvaletler, koridorlar, salonlar, merdivenler ve asansörler gibi her alan en ufak bir yer göz ardı edilmeden titizlikle temizlenmesi gerekir.

Adenar A.Ş bünyesinde çalışan temizlik ekibi temizlik işine göre farklı ekipler halinde çalışmakta ve çalıştıkları alanda gerekli eğitimler ve bilgilendirmeleri almış olarak yaptıkları işin bilincinde profesyonel bir ekip olarak çalışmakta ve temizlik hizmeti sunmaktayız.

HASTANE temizliği

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM