BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

OKUL - DERSANE TEMİZLİĞİ

Okullar ve dersaneler geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştiği alanlardır. Bu alanların temizliği her zaman uzman bir ekibe teslim edilmeli ve kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın hayatlarını riske etmemeliyiz.

OKUL VE DERSANE TEMİZLİĞİ

OKUL - DERSANE TEMİZLİĞİ

Çocuklarımız vaktinin büyük bölümünü okullarda geçirirler. Okul çağına giren bir çocuk 6 yaşından itibaren ortalama 16 yıllık bir eğitim öğretim hayatının içine atılır.


Özellikle çocukluk dönemlerinde yavrularımız son derece savunmasız ve korunmaya muhtaçtırlar. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okulların, dersanelerin yeterli derecede hijyen sağlaması ve çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda eğitimini görmesi son derece önemlidir. Okullarda yüzlerce, binlerce çocuk aynı ortamı paylaşır ve bu durum bulaşıcı hastalık riskini arttırmakla beraber korunmayı da zorlaştırır. Tek bir çocuğun hasta olması okulda yüzlerce kişiye bu mikrobun bulaşması için uygun koşulu sağlar.


Temizliğin her alanında profesyonel kadrosu ile hizmet sunan Adenar A.Ş. okul ve dersane temizliğinde de her zaman A kalite hijyen anlayışını benimsemiştir. Geleceğimiz Adenar Temizlik hizmetleri ile güvence altında.

okul temizliği

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM