BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH 142.(270) SK. NO:3 F/B NİLÜFER/BURSA

ARADIĞINIZ PERSONELİ BULMA

Aradığınız niteliklerde personelin bulunması ve temini iş yönetiminin en zor aşamalarından biri olarak görebiliriz. Öyle ki bazen aylarca aradığımız personeli bulamayız.

ARADIĞINIZ PERSONELİ BULMA

ARADIĞINIZ PERSONELİ BULMA

Herhangi bir ürün yada hizmetin üretim ve sunum aşamalarında her zaman temel etken olarak insanı görebiliriz. Her ne kadar teknoloji gelişse de ihtiyaçlar farklılık gösterse de sonuç olarak makinelerin kullanımı ve diğer üretim aşamaları için yine de insana zorunlu olarak ihtiyaç vardır. Bu durum da her zaman personel ihtiyacını doğurmaktadır. Yapılacak işe göre nitelikli veya niteliksiz olarak personeli ayırabiliriz. İhtiyaç duyduğumuz personelin özelliklerini, kendisinden nasıl yararlanacağımızı belirlememiz ve buna karar vermemiz gerekir. Sonrasında ihtiyaç duyduğumuz personelin niteliklerini Adenar A.Ş ye bildirmeniz yeterli olacaktır. Adenar A.Ş bünyesinde yer alan personel havuzumuzdan sizin belirlediğiniz özelliklere en uygun personel seçilir ve tüm işe alım işlemleri tarafımızca gerçekleştirilir.

aradığınız personeli bulma

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM