BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

BURSA TEMİZLİK

Adenar A.Ş nin temellerinin atıldığı Bursa' her zaman bizim için özel bir yere sahiptir. Yeşil Bursa olarak da bildiğimiz ve sürekli olarak dışardan göç alan gelişen şehrimiz Bursa için her zaman tüm imkanlarımızla çalışıyoruz.

BURSA TEMİZLİK

BURSA TEMİZLİK

Bursa sürekli olarak gelişen bir ilimiz olmasından dolayı iş konusunda sürekli bir istihdam mevcuttur.

Bursa temizlik sektörünü ele alırsak karşımıza onlarca irili ufaklı firma çıkar. Bursa nın sürekli olarak gelişmesi ve büyümesi birçok iş kolu için cazibe merkezi olmuştur.

Fakat bu kadar çok firma olması iş kalitesinin hep en iyisi olduğu anlamına gelmez. Bursa temizlik sektöründe deneyimli bu iş için yıllarını vermiş ve profesyonel bir ekibi olan kurumsal firmalar ile, merdiven altı olarak tabir ettiğimiz firmaları karıştırmamakta yarar vardır. Kurumsal firmalarda kesinlikle her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır ve her zaman şikayetlerinizi iletebileceğiniz bir muhattabınız vardır. Size temizlik için gelen personelimizin sigortası ve tüm işlemleri yasal olduğu için herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca evinizde oluşacak herhangi bir zarar Adenar A.Ş tarafından garanti altına alınmaktadır.

Bursa temizlik hizmetleri deyince akla ilk gelen firma olan ADENAR A.Ş her zaman sizlere daha iyi daha kaliteli hizmet vermek adına malzeme kalitesi ve çalışanların profesyonelliği işlerinde uzman olmalarına özellikle dikkat etmektedir.

bursa temizlik

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM