BİZE ULAŞIN

T: 0224 413 77 70
T: 0530 844 93 87
M: bilgi@adenar.com.tr

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teşekkür Ederiz... (Adenar İnşaat Temizlik A.Ş)

ADRES:

ERTUĞRUL MAH/SEMT
ERTUĞRUL(270) SK.
12 C 1 NİLÜFER/BURSA

İŞ GÜCÜNÜN DOĞRU KULLANIMI

Firmamız bünyesinde çalışan personel sayısı ve çalışma saati kadar önemli olan personelin ve çalışma saatlerinin doğru olarka kullanılması ve bu şekilde minimum iş güvü kaybıyla maksimum kazanım elde etmektir.

İŞ GÜCÜNÜN DOĞRU KULLANIMI

İŞ GÜCÜNÜN DOĞRU KULLANIMI

Firmanız bünyesinde onlarca hatta yüzlerce çalışan olabilir fakat. çalışanların performansı ve verimliliği sizi ileriye taşıyacak üretimi arttıracak temel etkenlerdendir. Zamanın ve iş gücünün doğru ve yerinde kullanımı ile gereksiz vakit ve iş gücü kaybını minimuma indiriyoruz. Adenar A.Ş tarafından sunulan üretime destek hizmeti ile bizden aldığınız tüm personeller çalışacağı işyerinin şartlarına ve iş öncesi zamanı verimli kullanım ve işe adapte olması adına gerekli tüm eğitimlerinden geçerek işe başlatılır. Sürekli olarak devam eden eğitimlerimizle personelin verimliliğini arttırmak adına gerekli çalışmalar eğitim uzmanlarımız tarafından düzenli olarak eğitim verilir ve raporlanır.

İŞ GÜCÜNÜN DOĞRU KULLANIMI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM