A Kalite Adenar Hizmetlerinden Sizde Faydalanın...
Bizi Arayın 0224 413 77 70
Eposta Adresimiz bilgi@adenar.com.tr
ERTUĞRUL MAH 142.(270) SK. NO:3 F/B
NİLÜFER/BURSA

Blog

Bursa temizlik şirketleri

Bursa temizlik Şirketleri'nin en iyisi olan Adenar Bursa Temizlik tesis yönetim hizmetleri konusunda Türkiye'de Önde gelen temizlik firması olmayı başarmış Binlerce müşterisine İnşaat sonrası ofis fabrika hastane gibi alanlarda hizmet vermektedir.

HealtGuard Sistemi ile Sağlığınız Emin ellerde

Covit 19 sürecinde işyerlerinde ve ortak kullanım alanlarında temizlik nasıl yapılır

Bursa Temizlik

Bursa Temizlik bursada 1998 yılnda kuruldu tüm türkiyede hizmet vermektedir.Bursada Kaliteli temizlik hizmetinin adı olan Adenar Temizlik hizmetleri

Dezenfeksiyonda ADENAR ile tanışın

Toprak, hava, insan vücudu ve tüm çevremizde, mikroorganizmalar kendilerine yaşam alanı bulurlar. Evlerimizdeki halılar, kumaşlar, koltuklar ve yerler bakteri, mantar ve virüs yuvasıdır.

Böcek İlaçlama

Böcekler; evlerimizi, işyerlerimizi ve diğer yaşama alanlarımızı uygun şartların oluşması durumunda hızla istila eden ve çoğalarak insan sağlığı adına zararlı olan canlılardır. Böceklerin bazıları doğrudan insan sağlığı adına tehdit oluştururken bazıları ise dolaylı yollarla sağlığımızı riske etmektedirler.

Cam ve Dış Cephe Temizliği

Cam ve dış cepheler binalarımızın dışarıya yansıyan görüntüsüdür diyebiliriz. İnsanlar nasıl ki temiz kıyafetler giyinmeye, giyimine önem veriyorsa binalarımızın da dış cephe ve camları için aynı şey geçerlidir

Personel Temini

Şirketlerin en büyük sorunlarından biri istenilen özelliklerde personelin bulunması ve işe başlama işlemlerini gösterebiliriz. Özellikle istenilen özelliklere sahip personelin bulunması gerçekten zor ve yorucu bir süreçtir.

Özel Güvenlik Hizmeti

Bizimle, kendinizi her zaman güvende hissedeceksiniz.